Hamulce.Martec.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
14 689 1124
Strona główna1 » Montaże

Wyszukaj Hamulce

Kontakt

 • MARTEC Automotive Sp. z o.o.
  al. M.B. Fatimskiej 16, 33-100 Tarnów
  NIP: 8733276311
 • E-mail:hm@martec.pl
 • Telefon:14 689 1124
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-16:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Montaże

Tarcze i klocki w Chevrolecie CRUZIE - samodzielny montaż naszego doradcy

20-10-2022
Kolejny, zadowolony klient, tym razem nasz Specjalista ds. Sprzedaży Mariusz samodzielnie zamontował nowe tarcze hamulcowe w swoim Chevrolet CRUZE i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu. Doradca wybrał tarcze hamulcowe od producenta Mikoda, a klocki hamulcowe od Brembo. Zobaczcie, jak przebiegał samodzielny montaż tarcz i klocków hamulcowych do tego modelu samochodu. Miłej lektury!
Przeczytaj całość

Montaż klocków hamulcowych krok po kroku - poradnik dla kierowców

14-09-2020
Wymiana klocków hamulcowych w hamulcach tarczowych jest o wiele łatwiejsza niż w przypadku hamulców bębnowych. Zawsze jednak dobrze jest wiedzieć, co robisz wcześniej. Przeczytaj instrukcje w pełni, zanim zaczniesz. Niestety, wszystkie hamulce tarczowe nie są takie same. Ale są na tyle podobne, że możemy uogólnić trochę tutaj. Dwa główne typy to stałe zaciski i ruchome zaciski („pływające” lub „przesuwne”).
Przeczytaj całość

Jak wymienić tarcze hamulcowe szybko i bezpiecznie?

13-08-2019
Skuteczność działania hamulców tarczowych, mówiąc w uproszczeniu, zależna jest od siły dociskającej wywieranej przez część hydrauliczną hamulca, współczynnika tarcia między klockami a tarczą oraz wielkości powierzchni styku. Czasem, gdy z powodu zużycia wymienione zostaną tylko klocki, efektywność hamowania potrafi nagle się obniżyć.
 
Przeczytaj całość

Nowe tarcze i klocki hamulcowe VW Golf III - samodzielny montaż naszego doradcy

18-04-2019
Kolejny, zadowolony klient, tym razem nasz Specjalista ds. Sprzedaży Mariusz samodzielnie zamontował nowe części hamulcowe w swoim VW Golf III i podzielił się z nami swoimi wrażeniami z montażu. Doradca wybrał tarcze hamulcowe od producenta Rotinger, a klocki hamulcowe od Sieger Parts Zobaczcie, jak przebiegał samodzielny montaż tarcz i klocków hamulcowych do tego modelu samochodu. Mariusz uchwycił to, także na kilku zdjęciach. Miłej lektury! 
Przeczytaj całość

Historia montażu tarcz hamulcowych - Audi A4 B6 2000-2004

26-03-2019
Klienci chętnie wysyłają nam swoje relacje z montażu tarcz i klocków hamulcowych. Tym razem zadowolony Klient wysłał do nas fotorelację z montażu tarcz hamulcowych do Audi A4 2000-2004. Klient wybrał tarcze hamulcowe marki ROTINGER oraz klocki hamulcowe od SIEGER PARTS. Sprawdźcie w naszym artykule, jak klient poradził sobie z samodzielnym montażem tarcz i klocków hamulcowych w swoim samochodzie, a także czy poleca zakupy w naszym sklepie. 
Przeczytaj całość
Przejdź do strony głównej
Zadzwoń