Hamulce.Martec.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
14 689 1124
Strona główna1 » Poradniki2 » Tarcze i klocki dla warsztatów samochodowych o jakości wyposażenia oryginalnego

Wyszukaj Hamulce

Kontakt

 • MARTEC Automotive Sp. z o.o.
  al. M.B. Fatimskiej 16, 33-100 Tarnów
  NIP: 8733276311
 • E-mail:hm@martec.pl
 • Telefon:14 689 1124
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-16:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

Tarcze i klocki dla warsztatów samochodowych o jakości wyposażenia oryginalnego

Data dodania: 10-09-2018
Firma Bosch rozszerza asortyment oferowanych na rynku tarcz i klocków hamulcowych. Rosnąca liczba warsztatów stosujących te produkty to efekt ich wysokiej jakości. W ofercie Boscha duży udział mają tarcze wysokowęglowe High Carbon. Doskonałe parametry klocków hamulcowych gwarantują bezpieczeństwo i komfort jazdy.
 

Bosch liderem na rynku klocków i tarcz hamulcowych

Bosch nieustannie rozszerza asortyment oferowanych na rynku tarcz i klocków hamulcowych. Doświadczenie firmy zdobyte przy projektowaniu i produkcji części oryginalnych do samochodów stosowanych na wyposażeniu fabrycznym mają korzystny wpływ na wysoką jakość tarcz i klocków hamulcowych oferowanych przez firmę Bosch na rynku wtórnym. Kompetencje te przekładają się na wysoką jakość całego asortymentu systemów hamulcowych oferowanego przez firmę Bosch. Dziś oferta Boscha obejmuje ponad 1 200 typów tarcz hamulcowych i 900 typów klocków hamulcowych do niemal wszystkich pojazdów dostępnych na rynku europejskim. 

Tarcze hamulcowe Bosch najlepsza jakość wykonania

Tarcze i klocki dla warsztatów samochodowych o jakości wyposażenia oryginalnego

Dzięki posiadaniu własnych zakładów produkcyjnych oraz rygorystycznej kontroli jakości całego procesu, od fazy projektowania, poprzez wybór materiałów, aż do wytwarzania zgodnie z jednolitymi wymogami i normami, firma Bosch gwarantuje najwyższą jakość produktów oraz spełnienie wąskich zakresów tolerancji. Duża część tarcz hamulcowych w programie Bosch to tarcze wysokowęglowe (High Carbon), wytwarzane ze specjalnego żeliwa o wysokiej zawartości węgla. Żeliwo to jest bardziej odporne na zużycie mechaniczne, zwłaszcza w podwyższonych temperaturach, powstających w trakcie hamowania. Dzięki temu tarcze hamulcowe osiągają lepsze parametry pracy i oferują użytkownikom samochodów wyższy komfort i bezpieczeństwo jazdy, m.in. poprzez zminimalizowanie drgań pojazdu powodowanych pracą hamulców. W ofercie firmy Bosch znajdują się również tarcze ze śrubami mocującymi – w zależności od zastosowania.


Nowe tarcze i klocki hamulcowe Bosch BMW E39
 
Firma Bosch oferuje szeroki asortyment klocków hamulcowych do wszystkich popularnych samochodów na rynku europejskim. Klocki oferowane przez firmę Bosch wyróżniają się wysoką jakością i posiadają parametry gwarantujące wysoki komfort jazdy (bez pisków i drgań) oraz bezpieczeństwo jazdy. Dzięki krótkiemu okresowi docierania, wysokiej stabilności tarcia w zależności od temperatury, niskiej emisji hałasu i drgań klocki hamulcowe Bosch nie tylko spełniają, ale często przewyższają normy ustawowe, np. wymagania europejskiej homologacji ECE R90.

Grupa Bosch jest wiodącym w świecie dostawcą technologii i usług.

Zatrudnia około 402 000 pracowników na całym świecie (wg danych na 31.12.2017). W 2017 roku spółka wygenerowała obrót w wysokości 78,1 mld euro. Firma prowadzi działalność w czterech sektorach: Mobility Solutions, Industrial Technology, Consumer Goods, oraz Energy and Building Technology. Jako wiodące przedsiębiorstwo IoT, Bosch oferuje innowacyjne rozwiązania dla inteligentnych domów (Smart Homes), inteligentnych miast (Smart Cities) oraz zintegrowanej w sieci mobilności i zintegrowanego przemysłu. Wykorzystując swoje doświadczenie w technologii sensorów, oprogramowania i usług oraz własną chmurę danych IoT Cloud, Bosch oferuje swoim klientom zintegrowane rozwiązania z jednego źródła. Strategicznym celem Grupy Bosch jest dostarczanie rozwiązań dla świata zintegrowanego w internecie. Innowacyjne produkty i usługi Bosch poprawiają jakość życia, jednocześnie budząc entuzjazm użytkowników. Bosch tworzy technologię, która jest „bliżej nas”. 

Skorzystaj z naszego katalogu klocków i tarcz, by przekonać się o skutecznym hamowaniu z firmą Martec: KATALOG TARCZ I KLOCKÓW HAMULCOWYCH W razie pytań chętnie dopasujemy odpowiednie hamulce, wystarczy wysłać do nas dane samochodu i nr nadwozia. Zapraszamy!
 
Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń