Hamulce.Martec.pl
 • Znajdź hak holowniczy
 • Zaloguj się
 • Zarejestruj się
 • Koszyk - haki holownicze
14 689 1124
Strona główna1 » Poradniki2 » 5 najlepszych producentów klocków hamulcowych

Wyszukaj Hamulce

Kontakt

 • MARTEC Automotive Sp. z o.o.
  al. M.B. Fatimskiej 16, 33-100 Tarnów
  NIP: 8733276311
 • E-mail:hm@martec.pl
 • Telefon:14 689 1124
 • Obsługa sklepu dostępna:pn-pt 8:00-16:00 sob 8:00 -13:00

Opinie o sklepie

5 najlepszych producentów klocków hamulcowych

Data dodania: 01-03-2019

W każdej dziedzinie ktoś jest w czymś lepszy, pod innym względem gorszy, ktoś jest na czele stawki, ktoś zamiata ogonem. Również tak samo jest w dziedzinie hamulców, w której to w czołówce mamy światowych liderów znanych wielu klientom, jak i mniej znanych kopciuszków, którzy dopiero witają na salonach jak i słabeuszy, którzy nie radzą sobie z konkurencją.

W niniejszym artykule chcę przedstawić sylwetki światowych liderów w branży hamulców do samochodów osobowych i dostawczych. Będzie to pierwsza 5 spośród wielu dostępnych na rynku producentów. Większość z nich to produkty które stosowane są na pierwszy montaż w fabrykach samochodów, ale i oferta after marketingowa ma dla tych firm bardzo ważne znaczenie.

Niemiecki producent tarcz i klocków hamulcowych ATE

Zacznijmy od niemieckiego producenta ATE. Powstała w 1906 r. przez lata umacniała swoją pozycję wśród elity producentów tarcz i klocków hamulcowych. To firma ATE jako pierwsza zastosowała hamulec hydrauliczny, oraz pierwsi wybudowali fabrykę na kontynencie Północnej Ameryki. Tarcze i klocki ATE to precyzja wykonania, która jest gwarantem komfortowego użytkowania produktów tej marki. Perfekcjonizm i pasja to idee przyświecające specjalistom z firmy ATE.

Hamulce Sieger to hamulce dla zwycięzców!

Kolejną liczącą się w świecie hamulców marką jest Sieger. Niemiecka marka tarcz i klocków hamulcowych, która wyróżnia się bogatą ofertą. Produkty marki Sieger - tarcze i klocki dobrze ze sobą współpracują osiągając wysoki współczynnik tarcia bez efektu fadingu. Klocki posiadają homologację ECE, co jest gwarantem ich bezpiecznego użytkowania.  Wyłącznym dystrybutorem części tej marki jest firma MARTEC. Zestawy Sieger to hamulce dla zwycięzców!

Bosch to gwarancja jakości hamowania

Bosch to niemiecki potentat w dziedzinie tarcz i klocków hamulcowych. Zaufało mu wielu producentów samochodów np. Volkswagen. Skuteczność i szybkość hamowania uzyskana, dzięki wysokiej sile hamowania tarcz i klocków Bosch to gwarancja zatrzymania pojazdu w odpowiednim momencie. Bosch to 60% fabrycznego wyposażenia samochodów. Części zamienne tej marki odpowiadają jakością części OE. Stabilny współczynnik tarcia klocków hamulcowych gwarantuje krótszą drogę hamowania. Bosch produkując swoje tarcze i klocki hamulcowe uwzględnia wszystkie parametry zapewniające komfort i wysoką jakość hamowania.

Maksymalny komfort hamowania z marką Textar

Technologia układów hamulcowych to świat Textar. Gdy wybierasz Textar masz pewność najwyższej jakości układów hamulcowych zgodnych z ofertą OE. Textar to również wyposażenie fabryczne samochodów. Marce tej zaufało m.in Porsche stosując tarcze i klocki marki Textar w swoich samochodach. Marka Textar od ponad 100 lat to maksymalne bezpieczeństwo oraz optymalny komfort hamowania. "Innowacje, skuteczność bezpieczeństwo, wczoraj, dziś, jutro" to dewiza TEXTAR.

REMSA szczytuje w aftermarkecie tarcz i klocków hamulcowych

Remsa to hiszpański czołowy przedstawiciel w ofercie tarcz i klocków hamulcowych na rynek wtórny. Bogata oferta, przebadanych i precyzyjnie wykonanych produktów to dewiza marki REMSA. 35 lat doświadczenia wyniosło markę REMSA na szczyt na after marketingowym europejskim rynku. 99% pokrycia europejskiego rynku tarcz i klocków hamulcowych sprawiło, że marce Remsa ufa coraz więcej kierowców. Zarówno klocki i jak i tarcze REMSA produkowane są z uwzględnieniem najwyższych europejskich standardów.

Ważna rola, jaką odgrywa w naszym bezpieczeństwie sprawny ale i dobrej jakości układ hamulcowy nie może być uzależniony od przypadku. W powyższym artykule poznałeś 5 czołowych producentów, którym warto powierzyć nasze bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu drogowego.

Jeśli zależy wam na bezpiecznym hamowaniu w rozsądnej cenie koniecznie sprawdźcie, jakie możemy wam zaproponować tarcze i klocki hamulcowe w naszym katalogu: https://hamulce.martec.pl/tarcze-klocki-hamulcowe-c-1.html. Zależy nam na tym, aby zaoferować swoim klientom pełną pomoc w doborze części zamiennych przed, jak i po zakupie - szanujemy Twój czas i zadbamy o Twoje bezpieczeństwo, a to wszystko w atrakcyjnej cenie. 

Komentarze (0)

Przejdź do strony głównej Wróć do kategorii Poradniki
Zadzwoń